Witaj na naszej stronie gdzie prezentujemy przepisy na pyszne i zdrowe sałatki :-)
facebook

Zdrowa Sałatka
Jedz zdrowo i smacznie! To gwarantuje Ci dobre samopoczucie, zdrową cerę i witalność!

Sałatkowe info:


Dla zdrowia przygotuj również zdrowe i pyszne soki ze świeżych owoców NajlepszeSokowirowki.pl


Polecam innym:

Przepisy

Dieta i Zdrowie

Salatki przepisyPodstawą dobrego samopoczucia jest zdrowe odżywianie się. To właśnie prawidłowa dieta dostosowana do naszego stylu życia może sprawić, że poczujemy się zdrowsi i pełniejsi energii.

Każdy z nas prowadzi inny tryb życia i wymaga dostarczenia dla swojego organizmu określonych składników odżywczych. Warto udać się na konsultację do dietetyka, który dobierze nam konkretne produkty i zaleci jedzenie określonych warzyw, owóców i produktów mięsnych.

To podstawa

Stosowanie diety poprzez zdrowe odżywiany powinno stanowić podstawę zdrowego stylu życia. Dieta to nie tylko sterotyp związany z odchudzaniem się i jedzeniem jak najmniejszej ilość jedzienia. Zdrowa dieta to odżywianie się w sposób kontrolowany, regularnie, wykorzystując naturalne produkty w rozsądnych proporcjach.
Dieta i zdrowie

Co warto?

Niewątpliwie do codziennej diety powinniśmy zaliczyć zdrowe sałatki. Już sam skład sałatki która zawiera warzywa, owoce, produkty mleczne (np. sery) może stanowić źródło cennych witamin i produktów odżywczych dla naszego organizmu. Warto testować nowe przepisy i pomysły, gdyż mogą one oprócz zdrowych składników dostarczyć nam wiele frajdy przy ich przyrządzaniu.Żyjesz zdrowo i lubisz sałatki? Poleć dalej!Obok przedstawiamy tabelę kalorii owoców. Warto ją wykorzystać przy własnym komponowaniu sałątek. Nawet niektóre owoce, pomimo tego że są zdrowe posiadają dużą liczbę kalorii, co przy zdrowej diecie i chęci dbania o swoją sylwetkę może mieć duże znaczenie.

Zadbaj również o swój styl i wybieraj ciekawie: