Witaj na naszej stronie gdzie prezentujemy przepisy na pyszne i zdrowe sałatki :-)
facebook

Zdrowa Sałatka
Jedz zdrowo i smacznie! To gwarantuje Ci dobre samopoczucie, zdrową cerę i witalność!

Sałatkowe info:


Dla zdrowia przygotuj również zdrowe i pyszne soki ze świeżych owoców NajlepszeSokowirowki.pl


Polecam innym:

Przepisy

Dlaczego Sałatki?

Sałatki i dieta zawsze stanowiły pyszne partnerstwo. Sałatki są zdrowe i pyszne nawet jeżeli nie dbasz o swoją linię. Z warzywami oraz składnikami które zawierają warzywa jak i owoce wchodządze w skład kompozycji sałatkowych, stanowią świetne źródło witaminy C. Dodatkowo np. liście warzyw dostarczają kwas foliowy oraz wiele innych witamim. Najbardziej kolorowe kombinacje - zaprawione pomidorami, marchewkami, kapustą czy papryką - dostarczają również witaminy A (jako Beta-Karoten), likopen i wielu innych składników odżywczych.

Świetne sałatki to również dekoracje, na szczęście mamy możliwość stosowania na przemiennie różnych składników uzyskując wyśmienite efekty. Zbiór przepisów na smakowite sałatki zebrany przez nas na naszej stronie zawiera zarówno zestawy pasujące do dania głównego, jak również lekkie sałatki które mogą służyć jako przystawka lub przekąska.

Właściwie pomysł na przepis należy wyłącznie do Ciebie. Możesz zrobić przecież sałatkę owocową jak i tradycyjną polską jarzynową (gotowane ziemniaki, jajka, groszek, marchew) czy bardziej egzotyczną np. wykorzystując produkty śródziemnomorskie. Warto jednak wykorzystać składniki które mamy w naszej lodówce i skomponować swoją własną.

Rozpocznij z nami nowy zwyczaj sałatkowy jedząc codziennie nową sałatkę!

Zobacz przepisy na najlepsze sałatki

Salatki przepisy

Na naszych stronach przedstawiamy Ci najlepsze naszym zdaniem przepisy na sałatki. Każdą sałatkę możesz zrobić sama w kilka chwil. Warto odżywiać się zdrowo i korzystać ze sprawdzonych i szybkich przepisów.Wyślij nam swój przepis

Salatki przepisy

Zachęcamy również do eksperymentowania i przesyłania nam swoich kombinacji sałatkowych wraz ze zdjęciami!

Lubisz sałatki? Poleć teraz innym!